Dünyanın İlk ve Tek Air-Bag’li Çocuk Oto Koltuğu

Videoyu izleyin

Yeni AxissFix Air


Bir oto güvenlik koltuğu düşünün… İçindeki en değerli varlığınız seyahat anlarında her zaman en yüksek güvende olsun ve siz bundan emin olun. Dünyanın ilk ve tek Air-Bag’li çocuk oto güvenlik koltuğu olan AxissFix Air ile tanışmaya hazır mısınız?

Çok yakında...

 

AxissFix Air oto güvenlik koltuğunun %55 daha güvenli olmasının nedeni

AFA stage 1 AFA stage 2 AFA stage 3 AFA stage 4 AFA stage 5

AxissFix Air AIR-BAG donanımı nasıl çalışır?


Aracınıza bir çarpma anında oluşacak şiddetli sarsıntı ile çocuğunuzun hassas boyun ve baş bölgesi öne doğru savrulma eğilimi gösterir. Böyle bir kaza durumunda AxissFix Air’de bulunan Air Safety technology® sayesinde Air-Bag/Hava Yastığı donanımı sadece 1 saniyenin altında sürede devreye girerek Air-Bag’ler çocuğunuzun baş ve boyun bölgesi için hayati koruma sağlayarak, meydana gelebilecek ciddi yaralanma ve incinmelerin önüne geçer. Benzersiz güvenlik özellikleriyle donatılmış AxissFix Air, Air-Bag teknolojisi ile en güvenilir çözümü yanında   diğer Maxi-Cosi koltukları gibi kullanım rahatlığını ve konforu da bir arada sunar.

Güvenlik Testi
Air-Bag korumasıyla her zaman maksimum güvenlik
Ebeveyn olarak her zaman çocuğunuzu güvende tutmak istersiniz. Şimdi, ilk kez onu Air-Bag koruması  altına alarak seyahat etmesini sağlayabileceksiniz. AxissFix Air ile oto koltuğunuzun görülmemiş bir güvenlik sunduğundan ve en ihtiyaç duyacağınız anda yanınızda olduğundan emin olacaksınız. 

Air Safety technology®

Üstün mühendislik ile tasarlanmış AxissFix Air diğer i-Size standardına uygun Maxi-Cosi oto güvenlik koltuklarında olduğu gibi kullanım rahatlığıve konforu bir arada sunar. AxissFix Air ile hissedeceğiniz tek fark çocuğunuzun güven içinde olduğundan emin bir şekilde,  yolculuğunuzun her anını keyifle yaşamanız olacak.

 


Oto güvenlik koltuğunda yeni bir devrim

AxissFix Air

  Air-Bag donanımı

  Havayla şişen Air-Bag

  i-Size güvenlik standardı

  360° dönebilen koltuk

  Sürüş yönüne / tersine çift yönlü kullanım

  Ömür Boyu Garanti