Ömür Boyu Garantimiz

Şartlar ve Koşullar

Maxi-Cosi olarak verdiğimiz hizmetin tüm amacı ailelerin güven içinde olması. Bu yüzden ürünlerimizin tadını mümkün olan en uzun süre boyunca, endişe etmeden çıkarmanızı istiyoruz.

Burada sözü edilen koşullar altında, bu garanti Dorel Grubu'nun bir iştiraki veya yetkili satıcı veya perakendecisi tarafından ürünlerimizin satıldığı ülkelerdeki tüketiciler tarafından talep edilebilir (1).

Ömür Boyu Garantimiz, satın alımdan sonra 3 ay içerisinde web sitemizden kayıt yaptıran ilk kullanıcılar için, normal şartlarda ve kullanım kılavuzlarına uygun kullanım durumlarında oto koltuklarda, bebek arabalarında ve/veya portbebelerde ortaya çıkan üretim kaynaklı malzeme veya işçilik hatalarını kapsamaktadır. Malzeme ve işçilik kaynaklı hatalar için garanti kapsamımızda tamir veya yedek parça talebinde bulunurken, satın alım faturanızı veya ürününüzü kaydettikten sonra tarafımızdan aldığınız kişisel Ömür Boyu Garanti sertifikanızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Ürünümüzü kullandığınız sürece faturanızı ve sertifikanızı sakladığınızdan emin olunuz.

Ömür Boyu Garantimiz normal kullanım sonucu oluşan yıpranma ve eskimeleri, kaza kaynaklı hasarları, kötü kullanımları, ihmalkarlık, ateş, su veya herhangi bir dış kaynak ile temas, kullanım kılavuzuna aykırı kullanım sonucu oluşan hasarları, başka bir ürünle kullanıldığında oluşan hasarları, tarafımızdan onaylı olmayan kişiler tarafından alınan servis hizmeti sonucu oluşan hasarları, veya ürünün çalınması veya herhangi bir etiketi veya seri numarası silinmesi veya değiştirilmesi durumlarında uygulanmaz.

Normal kullanım sonucu yıpranma ve eskimeye; tekerlek ve kumaşta sürekli kullanıma bağlı oluşan yıpranma ve zaman içinde malzemelerin renklerindeki doğal bozulma örnek olarak verilebilir.

Ömür Boyu Garanti:
Ömür Boyu Garanti talep edebilmek için oto koltuğunuzu, bebek arabanızı ve/veya portbebenizi satın alımdan sonra 3 ay içerisinde web sitemize kaydetmelisiniz. Kayıt olabilmek için yetkili bayi veya perakendeci tarafından verilen geçerli faturanızı yüklemeniz gerekmektedir (1).

Hasar durumunda ne yapmak gerekir:
Bir problem veya hasar meydana geldiğinde ilk iletişime geçeceğiniz noktalar yetkili bayiler ve perakendeciler olmalıdır (1). Bu durumlarda faturanızı veya Ömür Boyu Garanti sertifikanızı ibraz etmeniz gerekmektedir.

Hizmet talebiniz için bizden ön onay almanız en ideal yoldur. Bu garanti kapsamında geçerli bir istekte bulunduğunuz takdirde ürününüzü tarafımızdan tanınan yetkili bayi veya perakendeciye göndermenizi  veya talimatlarımız doğrultusunda ürünü direk bize kargolamanızı talep edebiliriz. Tüm talimatlar uygulandığı takdirde nakliye ve geri gönderim tarafımızdan ödenecektir.  Ne garantimizin kapsadığı ne de tüketici yasal hakları tarafından kapsanan hasar ve/veya kusurlar ve/veya bizim garantimiz kapsamında olmayan ürünler ile ilgili hasar ve/veya kusurları makul bir ücret karşılığında tamir edilebilir.

Tüketici Hakları:

Bir tüketicinin, ülkeden ülkeye farklılık gösteren geçerli tüketici yasasına göre yasal hakları mevcuttur. Geçerli ulusal yasalara tabi olan tüketicinin hakları bu garantiden etkilenmez.

Bu garanti Hollanda'da 17060920 şirket numarası ile kayıtlı Dorel Netherlands tarafından verilmektedir.

(1) Bayilerden veya perakendecilerden alınmış ancak etiketleri veya tanımlama numaraları kaldırılmış veya değiştirilmiş ürünler geçersiz sayılacaktır. Yetkisi olmayan perakendeciler tarafından satın alınan ürünler de geçersiz sayılacaktır. Bu ürünlerin orijinalliği doğrulanamadığı için garanti hizmeti uygulanmayacaktır.

Maxi-Cosi ürününüzü hemen kaydedin


FACEBOOK’ta bize katılın