Araziye uygun bebek arabaları

Her tür yolda rahat seyahat

Sağlam bir araziye uygun bebek arabası ile bebeğinizle birlikte açık havanın tadını çıkarabilirsiniz. Doğru bebek arabasını seçin ve eğlenceli maceralara hazır olun.

İster ormanda dolaşın veya kırlarda gezinin, ister sarsıntılı kaldırımlardan geçin, iyi bir büyük tekerlekli bebek arabası, bebeğinizin konforlu bir yolculuk yapmasını sağlar.

Araziye uygun bir bebek arabasında ne olmalı

Araziye uygun bebek arabaları çakıl, kum ve kar dahil her tür yüzeyin üstesinden gelebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Pek çok farklı türde araziye uygun bebek arabası bulunur. Araziye uygun bir bebek arabası alırken, aşağıdakilere dikkat edin:

Tekerlekler: araziye uygun bebek arabalarının genellikle havayla dolu 3 büyük off-road lastiği bulunur. Büyük tekerlekler, engebeli yollarda yolculuk yapmak için idealdir, bozuk bir arazide yürürken bile bebeğinizin rahatça seyahat etmesini sağlar.

Ağırlık ve büyüklük: off-road bebek arabaları, standart bebek arabalarından daha ağır olur. Bebek arabasını otomobile taşımak zorunda kalabilirsiniz, bu nedenle kaldırabileceğiniz bir şey satın alın. Bebek arabasının arabaya ya da saklamak istediğiniz yere sığacak kadar küçük katlanabildiğinden emin olun.

Manevra kabiliyeti:  Ön tekerlekleri tam tur dönebilen bir bebek arabası alın, böylece ormanda dolaşmak veya dar köşelerden dönmek daha kolay olacaktır.

Esneklik: bebek arabasını nerede kullanmak istediğinizi düşünün. Kırsal yerlerde olduğu kadar şehirde de kullanacaksanız, bebek arabasının kapılardan kolayca sığabilecek kadar dar olduğundan emin olun. Yeni doğan bebeğinizle kırlarda gezinmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız, bebek arabasının çerçevesine bir portbebe ya da oto güvenlik koltuğu takılmasına olanak tanıyan bir bebek arabasını değerlendirin.

Rahatlık: bebeğinizin düz yatmasına olanak tanıyan rahat bir koltuğa ve iyi bir süspansiyona sahip bir bebek arabası seçmeniz önemlidir böylece siz keyifle yürürken bebeğiniz de rahatça yatabilir.


Aradığınız bütün özelliklere sahip bir araziye uygun bebek arabası bulduğunuzda, siz ve bebeğinizin önünde çok sayıda yeni yollar açılacaktır. Eğlenceli keşifler!

En çok okunan 3 makale

Get advice

Use our travel system advise tool

Go to tool
Rock your Trio

Get the perfect stroller style

Read more
Why do I need a Trio?

3-in-1 convenience

Read more

Linked products

Mura Plus 3

Turn a walk into a great adventure

Read more
Mura Plus 4

Turn a walk into a great adventure

Read more

FACEBOOK’ta bize katılın