Bebek arabası aksesuarlarınızı seçin

Her zaman ihtiyacınız olana sahip olun

Bebeğinizi bir bebek arabasıyla gezdirmek çok eğlencelidir. Her mevsimde ve her durumda bebeğinizin rahatını sağlamak için çeşitli akıllı bebek seyahat aksesuarlarımız bulunmaktadır. Böylece dışarı çıktığınızda her şeye hazır olursunuz.

Kış aksesuarları
Soğuk günlerde dışarı çıkıp keyifle dolaşın. Bebek arabası için ayak kılıfları ve yağmurluklar dahil sonbahar ve kış aksesuarlarımızla sıcaklık düştüğünde de bebeğiniz mutlu ve rahat kalabilir.

Ayak kılıfımız ayak parmaklarını sıcak tutar. Bütün bebek arabalarımıza uyar ve takıp çıkarması kolaydır. Bebeğiniz büyüyüp palto giymeye başlayınca da bacaklarını sıcak tutmak için kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sağanak yağış ya da yağmurlu bir gün mü? Maxi-Cosi bebek arabalarıyla hiç dert değil. Hepsiyle birlikte verilen yağmurluk sayesinde bebeğiniz kuru ve sıcak kalabilir.

Yaz aksesuarları
Güneşli havalarda dışarı çıkmak harikadır ama bebeğinizin güneşte yanacağından endişe edebilirsiniz. Şemsiyemiz sayesinde, hassas cildinin ve gözlerinin koruma altında olduğunu bilerek yaz gezmelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Şemsiyeyi takmak ve kullanmak çok kolaydır.

Doğru yedek malzemeleri ya da bebek mamanızı yanınızda taşımazsanız, eğlenceli bir gezintiyi kısa kesmek zorunda kalabilirsiniz. Ama iyi tasarlanmış bir bebek çantasıyla ihtiyacınız olan her an bezler, biberonlar, yedek giysiler ve alt değiştirme örtüsü elinizin altında olur.

Çantalarımıza alt değiştirme örtüleri dahildir ve Orijinal çanta, çocuğunuz dik oturabildiğinde yükseltici olarak kullanılabilir. Flexibag, bütün ıvır zıvırlar için farklı bölmelerle bebek eşyalarınızı düzenlemenize yardımcı olur.  

Küçük çocuğunuz mu var? Üzerinde durarak dolaşması için bir bebek arabası kaykayı ekleyerek hem küçük çocuğunuzu hem de bebeğinizi rahatça ve güvenli bir şekilde dolaştırabilirsiniz, ayrıca çocuğunuz buna bayılacaktır. Bebek arabası kaykayımızı takıp çıkarmak çok kolaydır.


Bütün bebek arabası aksesuarlarımızı keşfedin

En çok okunan 3 makale

Why do I need a Trio?

3-in-1 convenience

Read more
Why use a baby carrier?

Staying close to your baby

Read more

Linked products

General Footmuff

Warm feet are happy feet

Read more
Original Bag

Complete booster nursery bag

Read more
Buggy Board

Ride along

Accessories

FACEBOOK’ta bize katılın