Bebek seyahat sisteminizle göz kamaştırın

Mükemmel bebek arabası stilini bulun

Bebeğiniz için mükemmel, sizin için de özel bir seyahat sistemi mi arıyorsunuz? Maxi-Cosi ile eşsiz kişiliğinizi ve kendi stilinizi yansıtan, dikkat çekici bir kombinasyon yaratın.

Heyecan verici trendlere uygun renk yelpazemiz ve geniş oto güvenlik koltuğu, bebek arabası ve portbebe çeşitlerimiz, size pek çok cazip seçenek sunuyor.  Bütün Maxi-Cosi bebek oto güvenlik koltukları ve portbebeler bütün Maxi-Cosi bebek arabalarına takılabildiği için, mükemmel kombinasyonu yaratmak çok kolay.

Koleksiyonumuzu incelerken en son trendlerden ilham alan canlı renkleri ve dokunsal kumaşları ve modern bir anne baba olmanın ne anlama geldiğini keşfedin.

İşte seyahat sisteminizle göz kamaştırmanız için bazı tavsiyeler.

Şık koyu renkler, dingin açık renkler, çarpıcı canlı renkler
Pratik, şık koyu renklerden canlı, iddialı tonlara kadar göz alıcı bir stil oluşturmanız için bütün seçenekler mevcut.

Son derece şık olmanın yanı sıra, koyu renkler bütün gezintilere zarif bir dokunuş katar ve her giysiye mükemmel uyum sağlar. Kişiliğinizi ifade etmek için canlı renklerle birleştirin veya bebeğinizi sakinleştirmek ve sizi rahatlatmak için dingin açık renklerle kombine edin.

“Sizi” ifade eden bir seyahat sistemi
Günümüzde anne babalık zorluklarla ve eğlenceyle doludur. Koleksiyonumuz, günümüzdeki yaşam biçiminizi ifade eden heyecan verici dokular, kontrast renkler ve dokunsal kumaşları barındırıyor.

Karıştır
Siz canlı renkleri sevebilirsiniz. Eşiniz de koyu renklerden hoşlanabilir. Maxi-Cosi ile istediğiniz kadar farklı rengi karıştırıp birleştirerek ailenize özgü bir sistem oluşturabilirsiniz.

Aksesuarlar ekleyin
Tamamlayıcı bir renkte bir şemsiye ya da uyumlu bir ayak kılıfı, gerçekten şık bir seyahat sistemine son dokunuşları katabilir.

Gerçekten yaşam stilinize uyan bir bebek seyahat sistemi seçin

En çok okunan 3 makale

Get advice

Use our travel system advise tool

Go to tool
Collection presentation

Introducing the new basic collection

Read more
Choose your stroller accessories

Always have what you need

Read more

Linked products

Mura Plus 4

Turn a walk into a great adventure

Read more
Foldable carrycot

Perfect for parents on the go

Read more
Pebble

Convenient stylish infant carrier

Read more

FACEBOOK’ta bize katılın