Neden kanguru kullanmalıyım?

Bebeğinize yakın kalmak

İlk haftalarda ve aylarda bebeğinizle bağ kurmak için ideal olan kangurular, aynı zamanda size yeni bir anne baba olmanın beraberinde getirdiği çok sayıda işi (evet, bir sürü) yapma özgürlüğü tanır.

Size yakın
Bebeğiniz, annesinin karnındayken onun kalp atışını ve sesini duymaya alışmıştır. Bu nedenle doğduktan sonra kanguruyla annesinin ya da babasının vücuduna yakın olmayı çok rahatlatıcı ve teskin edici bulur. Ayrıca doğal bağ kurma sürecini de destekler.

Kanguru kullanırken elleriniz serbest olduğu için, bebeğiniz size sarılırken günlük işlerinizi yapabilirsiniz. O sıcak kucağınızda kıvrılırken çamaşır yıkamak, evi toplamak, hatta süpermarket alışverişi gibi işleri listenizden silebilmeyi çok seveceksiniz.

Her yere gidin
Bebek arabaları son derece kullanışlı olsa da, kalabalık toplu taşıma araçlarına binmek, merdiven çıkmak ya da engebeli yollarda sürmek her zaman kolay değildir. Ama kanguruyla bebeğinizi güvende ve mutlu olduğunu bilerek gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Sizin için en iyi kanguruyu seçmek

  • Bebeğinizi doğal fetüs duruşuna en yakın şekilde oturtan bir kanguru arayın. Bu duruş, yaşamının ilk 6 ayında kalçalarının doğal gelişimini destekler.
  • Sizin rahatınız da önemlidir, bu nedenle ergonomik bir kanguru arayın. Vücudunuza mükemmel uyan, sırtınıza destek olan bir kanguru aldığınızdan emin olmak için mağazada farklı ebatlarda kanguruları deneyin.
  • Bazen ağlayan bebeğinizi hemen sakinleştirmeniz gerekecektir. Bu nedenle en az zahmetle takabileceğiniz bir kanguru arayın. Easia kanguru yalnızca 4 tıkla takılır.
  • Bebeğiniz büyüyüp güçlendikçe, etrafındaki dünyayı izlemekten hoşlanır. Öne dönük bir pozisyon, hazır olduğunda duyularını uyarır ve size ona pek çok yeni şeyi gösterme fırsatı verir.

En çok okunan 3 makale

Why use a parent-facing stroller?

Baby loves seeing you

Read more
Choose your stroller accessories

Always have what you need

Read more

Linked products

Easia baby carrier

Keep your baby close while enjoying freedom of movement

Read more
Mura Plus 4

Turn a walk into a great adventure

Read more
Pebble Plus

The seat that embraces your baby

Daha fazla

FACEBOOK’ta bize katılın